Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza

2013/2014

Czcionka:

 

Najważniejsze osiągnięcia uczniów

Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Chełmnie             

w roku szkolnym 2013/2014:

 

Opiekun pani Alicja Rzepka  

I miejsce w Gminnym Konkursie BRD- Karina Marciniak, Ewa Zięba, Dominik Józefowicz, Jakub Szymański

 II miejsce w Powiatowym Konkursie BRD 

 Patrycja Kurda- wicemistrz ortografii w Gminnym Konkursie Ortograficznym klas III

 

Opiekunowie panie Halina Chwiałkowska, Agnieszka Broda- Skobieranda   

Oddział przedszkolny 0a - nagroda burmistrza w Gminnym Przeglądzie Jasełek w Dąbiu

Opiekun pani Halina Banaszewska

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie KANGUR Matematyczny – Bartłomiej Charuba kl.III, Izabela Pakuła kl.IV, Adam Gadzinowski kl.V, Jakub Szymański kl.VI

Opiekun pani Urszula Zięba 

I miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim „Strzałkowo2014” – Ewa Zięba kl.VI

Finaliści etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego – Ewa Zięba, Jakub Szymański  kl.VI

 

Opiekun Barbara  Kulińska

 I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym ,, Cztery Pory Roku” – Oliwia Dzięgielewska z oddziału przedszkolnego B ,

Wyróżnienie  w   Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ,, Las i jego mieszkańcy”- Joanna Misiak i Patryk Darul z oddziału przedszkolnego B

Opiekun   Anna Marciniak

I miejsce w Gminnej Olimpiadzie Ekologicznej – Kuba Szymański  kl.VI

II miejsce w Gminnej Olimpiadzie Ekologicznej – Ewa Zięba kl.VI

 Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny Eko – Planeta:

I miejsce w szkole – Jakub Szymański kl.VI

Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy:

I miejsce w szkole  – Jakub Szymański  kl.VI, udział w etapie rejonowym

II miejsce w szkole -  Dominik Józefowicz kl.VI, udział w etapie rejonowym                                             

Opiekun Pani Beata Lasota  

III miejsce w konkursie plastycznym ,,Wilamowskie kwietne dywany’’- Iwona  Jarlaczyńska  i Marcelina Janczak kl.V

II miejsce w konkursie plastycznym ,,Palma wielkanocna ‘’-                         Patrycja Kurda kl.III

I miejsce w konkursie plastycznym ,,Palma wielkanocna’’ -                          Marcelina Janczak kl.V

  • w konkursie plastycznym ,,Palma wielkanocna’’ -                               Agnieszka Zawadzka kl.IV

I miejsce w konkursie plastycznym ,,Zajączek wielkanocny ‘’-                     Szymon Stefanowski kl.VI

 

Opiekun pani Agnieszka Broda-Skobieranda  

Laureaci w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Janie Pawle II- 2 kwietnia 2014-06-25:   Ewa Zięba, Dominik Józefowicz, Weronika  Danielska, Wojciech Misiak kl.VI

Uczniowie z koła muzycznego  ( kl . I- VI ) wielokrotnie reprezentowali naszą szkołę na gminnych przeglądach artystycznych.

Opiekun pan Dominik Nosal

Udział w konkursie z języka angielskiego „FOX”:

- Józefowicz Dominik, Jakub Szymański, Ewa Zięba – kl.VI

 

Opiekun pan Hubert Adamkiewicz

I miejsce – w Powiatowym  Turnieju w Tenisa Stołowego Dziewcząt –           Karina Marciniak kl.V

IV miejsce – w Powiatowym Turnieju w Tenisa Stołowego Chłopców –         Jakub Misiak kl.IV

II miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców

II miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza

III miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza

Kalendarium

Październik 2017
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Imieniny