2014/2015
Najważniejsze osiągnięcia uczniów
Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Chełmnie
w roku szkolnym 2014/2015:
Opiekun pani Małgorzata Markowska
- II miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym Szymon Zbierski – klasa III
- IV miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym Kacper Niespodziański – klasa III
Opiekun Dominik Nosal
- II miejsce w gminnym konkursie j. angielskiego Marek Dzięciołowski
- III miejsce w gminnym konkursie j. angielskiego Izabela Pakuła
Opiekun pani Halina Banaszewska
- Finaniści etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego:
- Adam Gadzinowski kl. VI
- Adam Tamborki kl. VI
- Wyróżnieni w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny":
- Izabela Pakuła kl. V
- Bartłomiej Charuba kl. IV
- Marek Dzięciołowski kl. IV
Opiekun pani Urszula Zięba
- I miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim „Strzałkowo 2015” – Aleksandra Dudzińska z klasy V
- II miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim „Strzałkowo 2015” – Iwona Jarlaczyńska z klasy VI
Opiekun Barbara Kulińska
Wyróżnienie w konkursie fotograficznym "Przebudzenie wiosny" -
Oliwia Dzięgielewska kl. IB
Opiekun Anna Marciniak
Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny Eko-Planeta
I miejsce w szkole - Izabela Pakuła kl. V
Wyróżnienia - Marcin Dzięciołowski kl. VI, Agnieszka Zawadzka kl. V, Eryk Lamorski kl. V, Jakub Landau kl. VI, Barbara Swiątek kl. V, Adam Tamborski kl. VI
Wyróżnienie w konkursie fotograficznym "Przebudzenie wiosny" - Izabela Pakuła kl. V
Opiekun Pani Beata Lasota
1. „Diabolina i inni" organizwoany przez PiMBP w Kole
II miejsce - Marcelina Janczak kl. VI, Klaudia Żarczyńska kl. III
2. „Baranek wielkanocny" organizowany przez MGOKiBP w Dąbiu
Wyróżnienie - Wojciech Krzesiński kl. III, Beata Zięba kl. III
3. „Palma wielkanocna" organizowany przez MGOKiBP w Dąbiu
Wyróżnienie - Patrycja Niszczak kl. III, Marcelina Janczak kl. VI
4. Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Kolskiego - I miejsce - chłopcy kl. III
Opiekun pan Hubert Adamkiewicz
1. Powiatowy Turniej w Tenisa Stołowego w Babiaku
- I miejsce Karina Marciniak,
- II miejsce Juliusz Suski,
- III miejsce Jakub Misiak.
2. Gminne Eliminacje Turnieju BRD – I miejsce
3. Powiatowe Eliminacje Turnieju BRD – VI miejsce
4. Gminny Turniej w Piłkę Nożną o Puchar Starosty Kolskiego – I miejsce
5. Biegi Przełajowe w ramach Festynu Leśnego w Dąbiu
- I miejsce Monika Witczak
- III miejsce Kacper Grzelak
- IV miejsce Kacper Moks
- V miejsce Juliusz Suski
6. II miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców