Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza

2015/2016

Czcionka:

Najważniejsze osiągnięcia uczniów

Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Chełmnie               

   w roku szkolnym 2015/2016

 

Opiekun pani Małgorzata Markowska  

-  III miejsce – Wiktoria Kołodziejek  klasa IA  w konkursie „Najładniejszy stroik wielkanocny” w kategorii wiekowej klas I – III

 

Opiekun pan Dominik Nosal 

  • III miejsce w Gminnym Konkursie Języka  Angielskiego:
  •  Patryk Wiśniewski klasa VI

 

Opiekun pani Halina Banaszewska

  • Wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”:

Bartłomiej Charuba  klasa  V

Izabela Pakuła  klasa VI

 

Opiekun pani Katarzyna Rzepka T

  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”:

Gadzinowska Maja  klasa IIA

  • Stroik Wielkanocny”-  konkurs plastyczny  organizowany przez MGOKiB w Dąbiu      Gadzinowska Maja  klasa  IIA
  • Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Janie Pawle II:

            III miejsce : Anna Broda klasa IIA

 

Opiekun pani Urszula Zięba 

  • Gminny Konkurs Recytatorski „Strzałkowo2016”:                    

I miejsce Aleksandra Dudzińska klasa VI

II miejsce  Artur Krzewiński klasa VI

Wyróżnienie  Natalia  Jaśkiewicz klasa V

  • Powiatowym Konkurs Recytatorski „Jan Paweł II Błogosławieni Miłosierni”               (wspólnie z p. A. Brodą)

III miejsce Aleksandra Dudzińska klasa VI

 

Opiekun pani Barbara  Kulińska

  • Dyplom laureata za zajęcie 5 miejsca w ogólnopolskiej olimpiadzie OLIMPUSEK – SESJA WIOSENNA – Arkadiusz Szymański, Bartosz Czubiński – klasa IIB
  • „ Stroik Wielkanocny”-  konkurs plastyczny  organizowany przez MGOKiB w Dąbiu 

Wyróżnienie Arkadiusz Szymański klasa  IIB

 

Opiekun  pani  Anna Marciniak

  • Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny Eko-Planeta

Bardzo dobry wynik -  Barbara Świątek klasa VI 

  •  VI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny  „Przyroda w Kolorach

Wyróżnienie - Barbara Świątek klasa VI 

 

Opiekun  pani  Halina Chwiałkowska

  • „ Palma Wielkanocna”-  konkurs plastyczny  organizowany przez MGOKiB w Dąbiu

III miejsce Wiktoria Kołodziejek - oddział przedszkolny A

  • „ Stroik Wielkanocny”-  konkurs plastyczny  organizowany przez MGOKiB w Dąbiu 

II miejsce Oskar Gadzinowski - oddział przedszkolny A

Bartosz Dzięgielewski oddział przedszkolny A

 

Opiekun pani Beata Lasota 

  • „ Palma Wielkanocna” –konkurs plastyczny  organizowany przez MGOKiB w Dąbiu,
    • II miejsce – Patryk Wiśniewski klasa  VI
    • II miejsce -  Weronika Janczak  klasa  III
    • III miejsce - Agata Rzepecka klasa III
  • „ W trosce o nasze bezpieczeństwo” - organizowany przez OSP RP w Dąbiu:                                         

w kategorii wiekowej klas I – III :

  • II miejsce – Julia Świderska klasa III,

w kategorii wiekowej klas I V– VI:

  • I miejsce – Klaudia Żarczyńska klasa  IV
  • II miejsce – Wiktoria Gadzinowska klasa  IV
  • III miejsce Beata Zięba klasa  IV
  • „Las moim przyjacielem”- konkurs plastyczny  organizowany przez Nadleśnictwo Koło z okazji 90-lecia Nadleśnictwa Koło w Lasach Państwowych 1925 – 2015
    • II miejsce – Wiktoria Gadzinowska klasa  V

 

Opiekun pani Agnieszka Broda 

  • Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Janie Pawle II:

 III miejsce : Aleksandra Dudzińska klasa VI

                      Izabela Pakuła klasa VI

IV miejsce zajęła: Agnieszka Zawadzka klasa VI

  • Powiatowy konkurs plastyczny- „Jan Paweł II- Błogosławieni Miłosierni":

 II miejsce Patrycja Niszczak i Monika Zasadzka - klasa IV

  • Gminny Konkurs  Ortograficzny klas III:

 III miejsce -  Klaudia Opas klasa III

 

Opiekun pan Hubert Adamkiewicz

  • Powiatowy Turniej  w Tenisa Stołowego w Babiaku

I miejsce Jakub Misiak

II miejsce Mateusz Niszczak

  • Gminny Turniej w Piłkę Nożną o Puchar Starosty Kolskiego – 1 miejsce
  •  Gminne Indywidualne  Biegi Przełajowe w Karszewie

III miejsce Kacper Grzelak

I miejsce Kacper Moks

  • Wielkopolski Turniej ORLIK

I miejsce  Wielkopolski Turniej ORLIK w  Piłkę Nożną Chłopców (etap I)

II miejsce  Wielkopolski Turniej ORLIK w  Piłkę Nożną Chłopców (etap powiatowy)

II miejsce w Powiatowym  Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców

  • Turniej Piłki Halowej

 I miejsce w Gminnym Turnieju w Piłkę Halową Chłopców

I miejsce w Powiatowym Turnieju w Piłkę Halową Chłopców

V miejsce w Rejonowym Turnieju w Piłkę Halową Chłopców

 

Opiekun pani Teresa Jujka

III miejsce - w Eliminacjach Gminnych Turnieju  Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

I miejsce w Eliminacjach Gminnych i  Powiatowych Turnieju Wiedzy Pożarniczej oraz          

VI miejsce w eliminacjach wojewódzkich - Pakuła Izabela klasa VI

Kalendarium

Październik 2017
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Imieniny